Hakkımızda

DentStok, tüm ilaç ve ilaç dışı ürünleri satan satıcılar ile Diş hekimleri dijital ortamda buluşturan bir pazar yeridir. DentStok, Türkiye'de diş hekimlerinin reçeteli ilaç satın alabildiği ilk ve tek dijital platformdur.

Türkiye'de diş hekimlerinin reçeteli ilaçları, kliniklerinde kullandıkları tüm ürünleri, malzemeleri ve ekipmanları, medikal cihazları ve cerrahi aletleri uygun fiyatlarla güvenle satın alabildikleri bir platformdur.

Diş hekimlerinin  çeşitli ürünleri kolaylıkla ve uygun fiyatlara tedarik etmelerini sağlayacak DentStok, sayısız avantajları tek bir yapı altında toplayan bir hizmet olmasının yanı sıra, sektördeki rekabetin ve fiyat politikasının şeffaf, denetlenebilir ve öngörülebilir olmasını öncelik almıştır.

Şeffaf bir rekabet ortamı oluşturarak yalnızca ticari bir yapı olmanın ötesinde, sektörün tüm ihtiyaçlarına yanıt olacak bir platform olarak DentStok, dijital teknolojinin tüm gücünü kendisine katarak mesleki dayanışma, sektörün gelişimi, teknik donanım ve klinik malzemelere erişimi kolaylaştırma imkanları sağlayarak en iyi seviyede kaliteli ürüne uygun ücretlerle ulaşabilen diş hekimleri tek bir yerde buluşturuyor; sektörün hizmet kalitesini bir üst segmente taşıyacak standartları belirliyor.